DIREKTOR OMLADINSKE ŠKOLE FC SHAKHTAR POSETIO NAŠ KLUB !!!
Miguel Cardoso , prvi čovek omladinske škole giganta iz Donjetska , svojim prisustvom uveličao praznično druženje prijatelja kluba i mladih fudbalera .
Velika čast i privilegija je bio jučerašnji dan kada je FK "AF Duljaj" posetio Miguel Cardoso , direktor omladinske škole FC Shakhtar .
Čelnici FK "AF Duljaj" su iskazali veliku čast , zahvalnost i ponos što imaju privilegiju da ugoste predstavnika velikog evropskog kluba kakav je FC SHAKHTAR .
Cardoso je tokom dana posetio klub , zatim Oplenac a uverio se i u fudbalsko umeće najmlađih akademaca nakon čeka im se pridružio na tradicionalnom novogodišnjem koktelu .
- Veliko mi je zadovoljstvo što sam danas ovde sa vama i što imam priliku da vidim nasmejana lica mladih fudbalera .
Iako dolazim iz velikog kluba , moram vam reći da sam prijatno iznenađen uslovima koje sam danas video i načinom na koji radite .
Izuzetno mi je drago što sam u društvu ovolikog broja mladih fudbalera i moram vam reći da imate lepu priliku da uživate u fudbalu jer su oko vas ljudi koji vole fudbal i ne sumnjam da ćete i vi fudbal voleti na način na koji ga oni vole i koji je jedini ispravan .
Morate znati da će vam fudbal vratiti onoliko koliko ste vi njemu dali kroz vredan rad , vreme , trud , poštovanje , požrtvovanost i iskrenost i ljubav prema njemu .
Čestitao bih i Igoru i ljudima iz kluba na svemu što rade i verujem da ćete svi zajedno imati uspeha koji vam ja od srca želim - između ostalog je rekao Miguel Cardoso .
Pored njega , gost kluba bio je i poznati sportski novinar Miroslav Vjetrović , kome se takođe zahvaljujemo na vremenu koje je izdvojio za naše fudbalere .

Miguel Cardoso i Igor Duljaj u svlačionici akademaca ...






Istorijska poseta : Miroslav Vjetrović , Igor Duljaj i specijalan gost Miguel Cardoso .

Fudbalske teme : Miroslav Vjetrović i član kluba Mića Manojlović .
























































